Psi k darování od majitele

Místo pro vkládání nabídek a poptávek k prodeji, výměně nebo darování. ČTĚTE PRAVIDLA INZERCE!
Odpovědět
EvaStemberova
Administrátor fóra
Příspěvky: 169
Registrován: sob 21. lis 2020 19:55:55
Kontaktovat uživatele:

Psi k darování od majitele

Příspěvek od EvaStemberova »

Téma pro vkládání nabídek psů k darování přímo od majitele. Ne z útulků, depozit, dočasných domovů a pod.

Vložte fotku psa (na kterí je vidět víc jak jen čmouha) a základní popis (1. věk, 2. pohlaví, 3. ne/kastrace, 4. velikost/plemeno/cca křížení, 5. povaha, 6. lokalita).

Uživatelský avatar
jani shiva
Příspěvky: 25
Registrován: úte 06. dub 2021 18:18:02

Re: Psi k darování od majitele

Příspěvek od jani shiva »

EDIT: našla nový domov

Po dlouhém zvažování jsem se rozhodla, že budu hledat nový, lépe pasující domov naší kazošce Triše. Původně jsem si jí brala v dubnu na dočasku od majitelky, mělo to být přes jeden spolek - i kvůli tomu, že se mi nelíbilo jednání toho spolku, šla k nám přímo. Podmínky trvalýho domova jsem si určila dvě - že se snese s mojí smečkou a že nebude lovit slepice. Bohužel, to druhé nevyšlo. Možná je to tím, že nebyla nikdy socializovaná na domácí zvířata, možná tím, že je jako štěně, protože jí vykastrovali v roce, možná tím, že je bez PP a nemá povahu a vlohy plemene, možná tím, že jsem neschopná jí to odnaučit, možná. No jistý ale je to, že ztráty na životech drůbeže, který si piplám doslova od vajíčka jsou mi příliš drahý a čas, kterej musí Trisha kvůli tomu trávit v kotci, místo toho, aby řádila na zahradě je prostě škoda jejího mladýho života. Tak nějak poprvé jsem potřebovala psa, co bude pracovat, hlídat hejno před predátory, kterých tu u lesa máme až až a ne že se k nim přidá...Pod dozorem kolem nich chodí a nevšímá si, bez dozoru, no.. to prostě neudrží na uzdě..

Je jí 3,5 roku, kavkazačka bez PP, kastrovaná, vyrůstala s hyper ovčandou, povahu má taky dost akční (na pastevce), ráda si hraje s hračkami, je snášenlivá s ostatními psy i fenami (po seznámení na pozemku si chce hned hrát, venku na cizí brblá), kočky spíš nee, k drůbeži nee, ale bude vám chytat myši a potkany :), hodně se mazlí, je spíš jako přerostlej zlatej retrívr, opravdu dotěrnej pes :), má tendence k nesamostatnosti - v novym domově to bude chtít poctivě trénovat od začátku pobyt o samotě. Dovedu si jí představit jako rodinnýho pejska i k větším dětem. Zvyklá na jízdu autem, na procházky. Ze začátku reaguje líp na ženský, po seznámení se víc upíná na chlapa :) Lokalita: okres Litoměřice.
tykvička.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Moje smečka: Liška a Bugy
Za duhou čeká: Šiva, Goro, Lotýšnice a Dingo

Odpovědět