Pravidla poradny

Prosím všechny o pečlivé přečtení a dodržování pravidel.
Odpovědět
EvaStemberova
Administrátor fóra
Příspěvky: 169
Registrován: sob 21. lis 2020 19:55:55
Kontaktovat uživatele:

Pravidla poradny

Příspěvek od EvaStemberova »

Vítejte v mém fóru zaměřeném na online konzultace a poradenství o všech tématech týkajících se psů 🙂

Členství ve fóru je zpoplatněno. Na všechny dotazy odpovídám osobně. Fórum vzniklo jako náhrada Facebookové skupiny se stejnými pravidly a zaměřením.


Pravidla fóra jsou následující:

👉 Členství ve skupině je zpoplatněno měsíčním paušálem 150,-Kč za kalendářní měsíc, s přechodným obdobím 4 dnů na konci měsíce. Tzn. pokud se přihlásíte do fóra a platba dojde na účet 27./28. den v měsíci, členství máte na měsíc následující. Pokud ale platba dojde 1. - 26. den, členství zde ve fóru je na daný měsíc, ve kterém platba došla.
👉 Jako členové skupiny můžete vkládat videa, fotky, neomezeně se ptát a diskutovat.
👉 Odpovídám výhradnĕ já, následná diskuse je možná, ale AŽ POTÉ, co je viditelná má první reakce na daný dotaz. Pokud někdo odpoví na nově založené téma (vyjma v Drbárně a Inzerci) dřív, jak já, nemilosrdně mažu i kdyby to byla luxusní rada. Bez varování.
👉 Nová témata (dotazy) nejsou schvalovány. Proto moje odpověď může chvíli trvat, než se objeví. Odpovídám v co nejkratší možné době a poradnu kontroluji každý všední den, pokud nejsem na pracovní cestě a pod.
👉 Než napíšete svůj dotaz, projděte si, prosím, již existující diskusní vlákna, případně použijte lupu. Pokud nenajdete přesně to, co vás zajímá, zkuste napsat dotaz jako odpověď v již existujícím podobném vlákně.
👉 Upozorňuji, že poradna bude cenzurována v tom smyslu, ze pokud bude mít někdo snahu propagovat metody, se kterými nesouhlasím, přestože dotyčného požádám, aby tak nečinil, bude vyloučen a to bez náhrady vrácení platby za členství. Diskusi o konkrétních metodách s argumentací a protiargumentací se však nebráním, naopak!
👉 Vyhrazuji si právo kdykoli kohokoli z fóra vyloučit bez nároku na vrácení platby, přičemž dotyčný bude vždy na tuto možnost upozorněn varováním. Důvodem k varování a případnému následnému vyloučení ze skupiny může být:
1.) neslušné chování, urážení a vulgarity v míře větší než minimální,
2.) sdílení a propagace jiných trenérů a akcí bez předchozí domluvy,
3.) sdílení "lajkovacích soutěží", psů k adopci a dalších podobných témat, včetně inzerce mimo prostor k tomu určený
4.) časem možná přibudou další důvody, které sem případně dopíši
P.S. Prosím o trpělivost, tento projekt je čerstvě zrozen - za pochodu budu muset vychytat všechny mouchy včetně přidávání členů a přihlašování, proto budu ráda, když mi v tom pomůžete - nahlašováním nevhodných příspěvků, dodržováním pravidel, označováním tam, kde si dlouho nevšimnu dotazu apod. Děkuji, vážím si naší vzájemné spolupráce!

JAK SE STÁT ČLENEM

1. Zaregistrujte se do fóra (vytvořte účet).
2. Po schválení vaší registrace a přihlášení se do fóra se vám zviditelní a zpřístupní sekce s odkazem na platební bránu a budete mít možnost si zvolit měsíční, čtvrtletní nebo roční členství.
3. Poté vám bude zviditelněna placená část fóra a budete moci psát, číst, vkládat videa...

Platby a registrace kontroluji každý den, pokud nejsem z nějakého důvodu dočasně indisponována.

Odpovědět